reklama

Sanki - towar dziś deficytowy. Gdzie je kupić?

, MAGAZYN, Wiadomości, 16.01.2021 11:20, PG
Jazda na sankach i lepienie bałwanów to największe atrakcje ferii 2021.
Sanki - towar dziś deficytowy. Gdzie je kupić?

Pogoda sprzyja zimowemu szaleństwo. To już ostatnie dni ferii a dzieci i młodzież nie mogły skorzystać z takich atrakcji jak stoki narciarskie czy lodowiska. Nie zabraniano tylko jazdy na sankach, popularnym jabłuszku czy innych przystosowanych do jazdy na śniegu rzeczach. Zabawa ta przechodzi prawdziwe odrodzenie!

Gdzie w okolicy można kupić sanki czy ślizgacze? To jedno z najczęściej ostatnio zadawanych pytań na forach internetowych.

Z informacji mieszkańców wiemy, że można je dostać np. w supermarkecie Intermarche, w sklepach PSS Andrychów – 1001 Drobiazgów na ul. Legionów, w sklepie Martes Sport w Wadowicach, przy ośrodku Czarny Groń, w Czańcu przy kościele.

A Wy znacie jakieś miejsca, gdzie można kupić sanki?

Ponadto lepienie bałwanów stało się ulubionym zajęciem, nie tylko dzieci ;)

bałwan radnego powiatowego Sebastiana Mlaka:


bałwan andrychowskich fryzjerek:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy