reklama
reklama

Czarny Groń odmraża kolej

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 15.01.2021 17:50,
Kolej rusza, ale nie dla narciarzy.
Czarny Groń odmraża kolej

Ośrodek "Czarny Groń" w Rzykach k. Andrychowa poinformował, że odmraża kolej - turyści będą nią mogli wjechać na górę i pospacerować. W weekend kolej będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00.

W weekend zapraszamy na wycieczkę koleją 4-osobową do magicznej krainy śniegu i pięknych widoków Beskidu Małego????.
Od górnej stacji dzielić Was będzie tylko 250m łagodnego podejścia do ???? szlaku turystycznego, którym możecie dojść spacerem bez większych przewyższeń na szczyt ????Potrójnej lub dalej do
Kocierz Hotel & SPA
???? na coś ciepłego na wynos.
Warto odwiedzić również ????Zbójeckie Okno, które znajdziecie w aplikacji Googlemaps lub Mapa Turystyczna (przy ???? szlaku).
Kierując się szlakiem czerwonym na wschód dojdziecie na ????Leskowiec.
Kolej będzie czynna w godzinach 8:00 - 16:00 dla ruchu turystycznego, trasy narciarskie nadal pozostają zamknięte oraz nieprzygotowane.
Niestety nie możemy przewozić Was na nartach i deskach.
????W sprzedaży wyłącznie dwustronny bilet turystyczny (góra-dół) za 25 zł
Możliwy przejazd turystyczny z ważnym Karnetem 365 Dni lub Pingwin Pass, bez wpływu na jego przedłużenie zgodnie z Gwarancją Pingwina.

- poinformował Czarny Groń.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy