Rutkowski ponownie w naszym regionie na tropie piramidy finansowej [VIDEO]

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2020 07:00, PG
Krzysztof Rutkowski ponownie działa w naszym regionie. Dramatyczne zeznania mieszkanki Kęt.
Rutkowski ponownie w naszym regionie na tropie piramidy finansowej [VIDEO]

W czwartek (21.05.) do Wadowic ponownie zawitał słynny detektyw Krzysztof Rutkowski. Tym razem podczas konferencji dla dziennikarzy przedstawił sprawę pochodzącej z Wadowic Ewy G. i stworzonej przez nią piramidy finansowej.

Według Rutkowskiego, Ewa G. jako organizator przestępstwa finansowego wyłudziła od swoich ofiar prawdopodobnie 20 mln zł. Rzekoma biznesmenka pracowała wraz z mężem, którego przedstawiała jako Vladymira K., który tak naprawdę nazywa się Janusz G.

Pieniądze, które wyłudzali od swoich ofiar miały być przeznaczone na inwestycje, które miały przynieść wysokie zyski osobom, które przekazywały jej pieniądze. Chodziło o kupowanie nieruchomości od komornika oraz samochody do leasingu. Dzisiaj nie ma ani dodatkowych zysków, ani zainwestowanych pieniędzy a poszkodowana grupa osób, których jest około 30, przeżywa prawdziwe dramaty.

Podczas konferencji swoją historię opowiedziała jedna z poszkodowanych – pani Małgorzata z Kęt, która straciła pół miliona złotych pochodzących z kredytu. Ewa G. zaprzyjaźniała się ze swoimi ofiarami, a następnie oferowała pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki i powiększeniu prywatnego majątkowego poprzez m.in. wynajmowanie luksusowych samochodów.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Bielsku – Białej. Ewa G. jest na wolności i - jak twierdzi Krzysztof Rutkowski - prawdopodobnie organizuje kolejną piramidę finansową.

Krzysztof Rutkowski prosi innych pokrzywdzonych o zgłaszanie się na policję lub bezpośrednio do biura Rutkowski: 600 007 007

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy