reklama

Pyszne jedzenie w szkolnej stołówce to podstawa! [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 15.01.2023 14:35, GM / WB
Rewolucja w szkolnej stołówce.
Pyszne jedzenie w szkolnej stołówce to podstawa! [VIDEO]
Spore zmiany zaszły ostatnio w szkolnej stołówce w Szkole Podstawowej w Zatorze. Dzięki pomysłowości pracującej w szkolnej kuchni Annie Jaworskiej, zmieniło się całkowicie podejście do serwowanych codziennie uczniom posiłków.

Ale nie tylko. Rodzice i sponsorzy pomogli zmienić wystrój stołówki. Rysunki na ścianach wykonała mama ucznia zatorskiej szkoły - Nela Adamczewska, która ukończyła szkołę plastyczno-muzyczną, a prywatnie jest.... jedyną kobietą kaskaderką w Polsce wśród kobiet.

Stołówka, niczym profesjonalna restauracja, ma nawet swoją nazwę - "Wyspa Smaków". Nic więc dziwnego, że uczniowie są zachwyceni. Byliśmy tam z kamerą.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy