reklama

Przygotuj się do Runmageddonu!

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.07.2019 11:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Górski Runmageddon na Kocierzu już 5-6 października.
Przygotuj się do Runmageddonu!

Górski Runmageddon na Kocierzu już 5-6 października. 27 lipca ( sobota ) zaczynamy treningi, które dadzą Wam przedsmak tego eventu. Będziemy biegać i uczyć się techniki pokonywania przeszkód, spośród których część spotkacie na Runmageddonie. Naszym trenerem jest Dawid Nowak, na którego treningi przychodziliście w zeszłym roku najliczniej.

Naszą trasą Kocierski Sponiewierator

Słynny 750m odcinek, nazwany przez uczestników Kocierskim Sponiewieratorem, dał popalić niejednemu śmiałkowi. Żeby nie było zbyt łatwo, organizatorzy zafundowali drewniane belki, z którymi uczestnicy musieli pokonać trasę. Już w tę sobotę na treningu poczujecie na własnych barkach jak wielka to przyjemność!

Pole bitwy już gotowe

Nie samym bieganiem człowiek żyje – Runmageddon to także seria przeszkód do pokonania. Na polanie przy Kocierz Hotel&SPA czekają na Was przeszkody, z którymi zmierzycie się na evencie, m.in.

- 3-metrowa ścianka, na którą będziecie musieli się wspiąć

- Opony na drzewach , które wystawią na próbę mięśnie Twoich rąk

- Wspinaczka po linie

- Worki z piachem

- Drewniane belki

Będzie Pan zadowolony!

Niezależni od tego czy jesteś początkujący czy też brałeś już udział w Runmageddonie - na treningu znajdziesz miejsce dla siebie. Nasz trener Dawid, brał udział już w wielu Runmageddonach. Na jednym z nich (Myślenice) prowadził rozgrzewkę przed samą imprezą. Pomoże, doradzi, skontroluje technikę pokonywania przeszkód.

Pamiętajmy, że zarówno ten trening jak i sam event to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość spotkania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dowiecie się też więcej na temat samego eventu – do czego warto się bardziej przyłożyć, na co zwrócić uwagę podczas przygotowań.


Dołączajcie do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/387381651894454/

Zapisy i więcej informacji [email protected]; 784-044-004

27 lipca – 10:00; Kocierz Hotel & SPA

Koszt 19 zł/ ok. 1,5 godz.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy