reklama

Uwaga na Beskidzkiej! W sobotę mogło dojść do poważnego wypadku

, Na sygnale, Wiadomości, 22.07.2019 15:20, red
W tym miejscu trzeba uważać.
Uwaga na Beskidzkiej! W sobotę mogło dojść do poważnego wypadku

Do poważnego wypadku mogło dojść w sobotę (20.07) około godz. 10:30 na przejeździe kolejowym przy ulicy Beskidzkiej w Andrychowie. Okazało się, że rogatki nie zostały opuszczone, kiedy nadjeżdżał pociąg InterCity. Opuściły się dopiero gdy przez przejazd przejechały lokomotywa i pierwsze wagony.

Całe szczęście nikomu nic się nie stało. Jak relacjonują kierowcy, maszynista widząc, że zbliża się do przejazdu a rogatki nie są opuszczone, zaczął hamować, dawał także sygnały dźwiękowe. Nadjeżdżający kierowcy zdążyli zatrzymać swoje auta przed torami.

Na ulicy Beskidzkiej działają automatyczne rogatki, co oznacza że nie ma tam dróżnika. Nie ma też znaku STOP. Dlaczego tym razem rogatki zadziałały z opóźnieniem? Nie wiadomo.

Jak widać, kierowcy powinni mieć ograniczone zaufanie do automatycznie opuszczanych rogatek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 22.07.2019 17:05

Kazdy przed kazdym przejazdem ma obowiazek się zatrzymać,by się upewnic czy nie jedzie pociag, tyle w temacie!!!!!!,!!!!!!!!!!!!,!!!!!!!!!!!