reklama
reklama

Przy szkole w Kętach powstanie kompleks sportowy

MAGAZYN, Wiadomości, 10.02.2021 14:20,
Nowy kompleks sportowy przy kęckiej szkole.
Przy szkole w Kętach powstanie kompleks sportowy
Jak informują władze Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, popularna kęcka „Dąbrowska”, czyli Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej, już za kilka miesięcy wzbogaci się o nowoczesny kompleks sportowy. Tym samym dołączy do grona pozostałych powiatowych szkół średnich w Kętach, które już od pewnego czasu mogą pochwalić się podobnymi arenami.

We wtorek (9.02) została podpisana umowa na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego przy PZ nr 9 w Kętach. Podpisy pod dokumentem złożyli starosta Marcin Niedziela, wicestarosta Paweł Kobielusz i Krystyna Gawlik z firmy ALPA CONSULTING z siedzibą w Jawiszowicach.

- Zakres robót obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej wraz z odwodnieniem oraz rozbudową zbiornika retencyjno-rozjątrzającego. W skład boiska wielofunkcyjnego wchodzą dwa boiska do piłki siatkowej, dwa boiska do koszykówki oraz boisko do piłki ręcznej. Za boiskiem – od strony wschodniej i zachodniej projektuje się piłkochwyty o wysokości 6,0 m. Od strony północnej przewiduje się przestawienie istniejącego piłkochwytu - informuje Starostwo Powiatowe w Oswięcimiu.

Koszt robót budowlanych to 583.179,06 zł. Termin zakończenia robót został ustalony na 31 maja br.

Inwetsycję zrealizuje konsorcjum firm: ALPA CONSULTING Krystyna Gawlik oraz PHU GAWLIK Paweł Gawlik Sp. z o.o. Liderem konsorcjum jest ALPA CONSULTING Krystyna Gawlik.


źrodło: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 10.02.2021 18:50

"W zdrowym ciele zdrowy duch"