reklama

Kto zniszczył boisko? Kierowca ma kilka dni na kontakt z klubem. W przeciwnym razie...

Sport, Na sygnale, Wiadomości, 10.02.2021 11:51,
Cała sytuacja została nagrana przez monitoring.
Kto zniszczył boisko? Kierowca ma kilka dni na kontakt z klubem. W przeciwnym razie...
Stan murawy na boisku to zawsze oczko w głowie lokalnych działaczy klubów piłkarskich. Chodzi nie tylko o estetykę, ale przede wszystkim bezpieczeństwom setek zawodników, którzy trenują i rozgrywają mecze na tych boiskach.

Pielęgnacja murawy jest nie tylko kosztowna, ale czasochłonna. Stąd bulwersuje sytuacja, do jakiej doszło właśnie w minionej nocy we Frydrychowicach. Ktoś wjechał samochodem na boisko miejscowego klubu sportowego Sokół Frydrychowice. Szkody są spore. Na murawie powstały duże koleiny.

- Ktoś wczoraj wieczorem wjechał na boisko, kręcił bączki i zniszczył murawę. Jest zabezpieczony monitoring, ale dajemy szanse do końca tygodnia, żeby ta osoba się zgłosiła do Prezesa 538 564 618. W przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na policję

- informują nas działacze klubu z Frydrychowic.

Zdjęcie z monitoringu


foto: Sokół Frydrychowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Watta, 11.02.2021 10:50

Proponuje zrobić tam tor motocrossowy albo asfaltowy. Nie mają gdzie pojeździć w lesie nożem cie zadźgaja na ulicy driftuja a tak to było by bezpieczne miejsce które przynosiło by dochód za wjazd.

***** ***, 10.02.2021 13:43

Pewnie jakiś seba w swoim 20 letnim sztruclu marki bmw z motorem 1.6

IntoSpace, 10.02.2021 13:01

Proszę pokazać to nagranie :D

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama