reklama
reklama

Przez dwa dni bezpłatny autobus na cmentarz

MAGAZYN, Wiadomości, 27.10.2022 14:10, DK
W poniedziałek i we wtorek przygotowano dodatkowe kursy dla mieszkańców, którzy wybierają się na cmentarz w Kętach.
Przez dwa dni bezpłatny autobus na cmentarz
Jak informuje Urząd Gminy Kęty, w związku z nadchodzącym Świętem Zmarłych w dniach 31 października i 1 listopada 2022 r. zostaną uruchomione dodatkowe bezpłatne kursy autobusu Komunikacji Beskidzkiej.

Autobus będzie kursował na trasie os. Nad Sołą/Basen – Kęty Cmentarz i z powrotem według poniższego rozkładu jazdy:Darmowe świąteczne kursy w Komunikacji Beskidzkiej powoli stają się tradycją. W ubiegłym roku miała miejsce podobna akcja. Dojazd do cmentarza komunikacją miejską, to mniej zakorkowane ulice przy cmentarzach.

Darmowe kursy co prawda są świetnym posunięciem, lecz nadal wielu mieszkańców woli korzystać z własnego transportu. Skutkuje to ogromnymi korkami, o jakich w ubiegłym roku informowali nas mieszkańcy ulic Fabrycznej i Szpitalnej w Kętach.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy