reklama

Podzielą ludzi za zaszczepionych i niezaszczepionych? [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.07.2021 20:05, DK
Co na ten temat sądzą mieszkańcy?
Podzielą ludzi za zaszczepionych i niezaszczepionych? [SONDA]
Politycy już ostrzegają przed czwartą falą pandemii. Nie wiadomo jednak, czy zostanie wprowadzony całkowity lockdown. Kolejne europejskie kraje wprowadzają lub zastanawiają się nad wprowadzeniem systemu, który niejako podzieli społeczeństwo na tych zaszczepionych i niezaszczepionych.

We Francji np. osoby niezaszczepione nie mogą udać się do restauracji, centrum handlowego czy placówki medycznej. Podobnie jest w Niemczech.

A w Polsce? Decyzji jeszcze nie ma. Radio RMF FM informowało w poniedziałek, że aż tak radykalnych decyzji rząd PiS nie podejmie, bo boi się buntu społecznego. A po co bunt i kolejni niezadowoleni, skoro poparcie dla PiS i tak cały czas spada?

W poniedziałek (26.07) zapytaliśmy mieszkańców Andrychowa (i nie tylko) czy popierają politykę dzielenia społeczeństwa na zaszczepionych i niezaszczepionych. Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 27.07.2021 09:02

Według badania Kantar Public prezes PiS jest uznawany przez Polaków za najmniej inteligentnego polityka w kraju. O sondażu poinformowała w depeszy Polska Agencja Prasowa, wiadomość nie została opublikowana na stronie internetowej agencji.

jaskinek, 27.07.2021 06:33

Poziom ,,dziennikarstwa" dosięgnął dna.Do starszej kobiety tekst ,,...ta ,jasne..."zwyczajnie nie wypada.Żenada.

VADER, 26.07.2021 23:28

"Podzielą ludzi za zaszczepionych i niezaszczepionych ?"... Panie redaktorze moja córka ma 12 lat i pisze bieglej i bezbłędnie w ważnych dla niej tematach choć nie na forum publicznym jak Pan... Poza tym to nasze Państwo na razie nie dzieli w kwestii szczepień, ludzie sami się przez powołanie się na wolność wybierają samobójczą drogę bez szczepionki ( bo kto jak niezaszczepieni dostaną w "dupę" przy następnej fali zachorowań ) choć nie można zapomnieć że są ludzie z przeciwwskazaniami do szczepienia i tymi Państwo powinno się zająć a grupę anty olać, życie samo zweryfikuje czy przyjdą na kolanach po szczepionkę np. za 100 zeta czy nie. PS kamieni.kupa trafiłeś z tym komentarzem w samo sedno BRAWO i pozdrówka !

kamieni.kupa, 26.07.2021 21:11

Hahahaha! Niby poparcie dla PiS spada? Tak spada, że jakoś nie może spaść. A tak w ogóle, to poparcie dla PiS spada, ale tylko w sondażach TVN-u. Jak ktoś nie wierzy, to niech sobie zacznie uważnie śledzić sondaże zlecane przez TVN i porówna z sondażami z innych pracowni. Wtedy dopiero widać jak na dłoni, że te z TVN-u nigdy nie mają dużo wspólnego z rzeczywistością. One są robione dla lemingów, żeby ich podjarać i zmobilizować, żeby ruszyli dupy do lokali wyborczych. Widzę, że redakcja Mamnewsa już przebiera nogami pod stołem, żeby tylko ich idole polityczni znów dorwali się do koryta.

ƅarte, 26.07.2021 20:26

"poparcie dla PiS i tak cały czas spada?" ... Tak, tak leci na łeb, na szyję ! w takim tempie już za 100 lat przegrają wybory. Mamnewsa to zawsze potrafi rozbawić czytelnika :-)