reklama
reklama

Wypadek na drodze Andrychów - Zator, są poszkodowani [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 26.07.2021 11:11, WB / DK
Po wypadku droga wojewódzka Andrychów - Zator jest zablokowana.
Wypadek na drodze Andrychów - Zator, są poszkodowani [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Do wypadku doszło w poniedziałek (26.07) przed godziną 11:00 w Gierałtowicach na drodze wojewódzkiej, na skrzyżowaniu ulicy Zatorskiej z Wadowicką. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Wstępnie wiadomo, że kierowca audi nie zatrzymał samochodu przed znakiem STOP na ulicy Wadowickiej i doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem jadącym drogą wojewódzką (ul. Zatorska) oraz z ciężarówką.

5 osób wymagało pomocy medycznej, w tym jedna - dziecko - znajdowało w ciężkim stanie. Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy i trzy zespoły ratownictwa medycznego. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 9-letnie dziecko do szpitala w Prokocimiu. Do szpitali karetkami odwieziono także cztery inne osoby.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy