reklama

Po 13 latach zamyka się siłownia: od "rządu" otrzymaliśmy znikomą pomoc

MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 24.03.2021 20:15, foto: facebook
Właściciele właśnie ogłosili zamknięcie siłowni.
Po 13 latach zamyka się siłownia: od

Na wprowadzanych przez rząd ograniczeniach w związku z pandemią koronawirusa najbardziej cierpią restauratorzy i firmy działające w branży fitness, które od wielu miesięcy nie mogą normalnie działać.

W Wadowicach zamyka się właśnie siłownia "Gryf", o czym poinformowali w środę właściciele na facebooku:

"Drodzy przyjaciele.
Stanęliśmy przed jedną z trudniejszych decyzji jaką musieliśmy podjąć. Z wielkim smutkiem ogłaszamy zamknięcie "naszego GRYFA".
Bardzo długo walczyliśmy o przetrwanie, robiliśmy wszystko co w naszej mocy. Niestety sytuacja pandemiczna nie pozwala nam normalnie funkcjonować, a od "rządu" otrzymaliśmy znikomą pomoc.
Pragniemy Wam bardzo serdecznie podziękować, że przez 13 lat byliście z nami. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, a siłownię traktowaliśmy jak drugi dom (wielu z Was zresztą też ???? )
Będzie nam Was bardzo brakowało - do zobaczenia w innych okolicznościach.
Dziękujemy!
- Mariusz Rynkiewicz, Asia Słupska i cała reszta naszej rodziny i przyjaciół, którzy przyczyniali się w rozwój i klimat siłki.
P.S. Jesteśmy bezrobotni, więc jeżeli szukacie super pracowników to zgłaszamy naszą kandydaturę!"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Obywatel, 24.03.2021 23:13

To jest smutne. Życzę powodzenia.