reklama

Nr 1 w dietetyce - zapraszamy na bezpłatne konsultacje

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.03.2021 19:50,
Nr 1 w dietetyce - zapraszamy na bezpłatne konsultacje

- Kolejny lockdown się zaczął, nadchodzą Święta Wielkanocne a wraz z nimi masa pokus, między innymi szaleństwo gotowania i pieczenia. Na konsultację zapraszam wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku oraz przede wszystkim osoby, które borykają się z problemem nadwagi i otyłości, ponieważ mają one najwięcej konsekwencji zdrowotnych. Mile widziany jest każdy, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i potrzebuje w tym pomocy specjalisty

- mówi dietetyk Naturhouse, mgr inż. Katarzyna Surma.

-Tak naprawdę, to każda pora jest dobra aby zmienić swoje życie, a zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa do sukcesu! Więc nie szukajmy wymówek i bierzmy się do pracy pamiętając, że liczy się tu i teraz!

Wielokrotne próby odchudzania, a także źle dobrane diety, mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia otyłości. Aby tego uniknąć, najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz pomiarów - określenia wieku metabolicznego, nadmiaru tkanki tłuszczowej i wody w organizmie - fachowo zidentyfikuje problem oraz zaproponuje jego skuteczne rozwiązanie, uwzględniając przebyte choroby, wiek, upodobania smakowe oraz styl życia.


Po wiośnie szybko nadejdzie lato! A kto nie marzy o tym, by na plaży zachwycać świetną sylwetką, piękną skórą i z energią spełniać swoje wakacyjne marzenia? Nie czekaj i już dziś zapisz się na konsultację z dietetykiem! Przywitaj wiosnę w świetnej formie! "Dołączcie Państwo do mieszkańców Andrychowa i okolic, którzy codziennie w nasze ręce powierzają swoje problemy żywieniowe, ponieważ wiedzą, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem i udręką, a jedynie przyjemną zmianą nawyków żywieniowych, która pozostanie z nami do końca życia." - podkreśla dietetyk Katarzyna Surma.

Niezdecydowany?

Skorzystaj z profesjonalnej a zarazem bezpłatnej konsultacji dietetycznej.


Aby umówić się wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz internetowy, który wyświetli się po kliknięciu linku:

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=andrychow

Zapraszamy do naszej placówki:


Centrum Dietetyczne Naturhouse Andrychów

Andrychów

Ul. Legionów 7
Mail: [email protected]

Tel. 48 535 411 475

E-Mail: [email protected]

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 11:00 - 15:00,

Wtorek: 8:00 - 16:00,

Środa: 11:00 - 18:00,

Czwartek: 11:00 - 18:00,

Piątek: 8:00 - 12:00

Zaufało nam tysiące mieszkańców Andrychowa i okolic!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Kilka ostatnich metamorfoz znajdziesz poniżej:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy