reklama
reklama

Piły znowu poszły w ruch na Pańskiej Górze [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 14.02.2024 13:00, WB
Kolejne drzewa przeznaczone do wycięcia.
Piły znowu poszły w ruch na Pańskiej Górze [FOTO]

Uwaga w rejonie lasu na Pańskiej Górze w Andrychowie. Trwają tam prace związane z wycinką kolejnych drzew.

Na razie nie wiadomo, w jakim zakresie tym razem las zostanie wycięty. Sporo drzew jest oznaczonych pomarańczowymi paskami, co oznacza że są przeznaczone do wycinki.

Poprzednie wycinki w tym rejonie były wykonywane w ostatnich latach w związku z budową ścieżek spacerowych i tras dla rowerzystów oraz budową Stawu Anteckiego. Wiele osób było tym oburzonych.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 14.02.2024 16:16

Cała ta inwestycja, pańska góra i śmieszny staw anteckiego to jedno wielkie nieporozumienie. Dziesiątki lamp oświetla las, staw a żywej duszy tam wieczorami nie ma... Ekipa Żaka przesadziła.

zużyty zdzisek, 14.02.2024 14:30

Szanowni mieszkańcy! Może wspólnie zatrzymamy to szaleństwo. Gdzie jest wsiowy ekolog Zieliński. Już za chwilę po rządach żaka na Pańskiej Górze nie będzie ani jednego krzaka. Nawet do rymu.

buli, 14.02.2024 14:17

Hola! ! ! ! ! ! Hola! ! ! ! ! ! ! Czy ludzie mają jeszcze coś do powiedzenia...? ? ? ? ? Czy decydują tylko urzędasy których utrzymujemy ? ? ? ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Urzędasy powinni nas słuchać ! ! ! ! ! ! ! ! ! !