reklama
reklama

Rajd popularnego youtubera po wadowickich lokalach z kababami i kremówkami. Które najlepsze?

MAGAZYN, Wiadomości, 14.02.2024 07:25, red
Znany youtuber Książulo podbija internet - jego ostatnie nagrania z Wadowic mają już półtora miliona wyświetleń.
Rajd popularnego youtubera po wadowickich lokalach z kababami i kremówkami. Które najlepsze?

Książulo to ostatnio jeden z najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Specjalizuje się w recenzowaniu restauracji. Jeździ po kraju, próbuje i ocenia. Jego nagrania i recenzje mają całkiem spory odbiór - kanał Książulo na youtubie śledzi ponad milion osób.

Niedawno Książulo odwiedził Wadowice i testował wadowickie kremówki oraz kebaby. Powstały z tego dwa filmy, prezentujące „rajd” po lokalach z kebabem i kremówkami w Wadowicach. Nagrania cieszą się dużą popularnością. W ciągu kilkunastu godzin od premiery na youtubie test wadowickich kremówek obejrzało już pół miliona osób, a nagranie z kebabami po kilku dniach od premiery ma już prawie milion wyświetleń!

Zatem, które kremówki i kebaby w Wadowicach – według youtubera Książulo – są najlepsze?

Zobaczcie nagrania


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy