Pierwszy dzień próbnych matur. Jak poszło?

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2021 16:55, DK
Od praktycznie 12 miesięcy młodzież uczy się prawie wyłącznie zdalnie. Lekcje online to utrapienie dla rodziców ale i dla uczniów. Czy aby na pewno?
Pierwszy dzień próbnych matur. Jak poszło?

Z problemem zdalnego nauczania świetnie radzą sobie nauczyciele z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Andrychowie. Uczniowie są przygotowani i pewni siebie.

Próbna matura z języka polskiego w całym kraju odbywa się stacjonarnie. Uczniowie z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych podchodzą do próbnego egzaminu dojrzałości. W tym roku tematem przewodnim matur był „Pan Tadeusz czyli Ostatni zajazd na Litwie” Adama Mickiewicza.

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie od lat jest w czołówce najlepszych szkół w regionie. Zobaczcie naszą rozmowę z uczniami oraz samą dyrektorką Katarzyna Przebinda-Niemczyk

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy