reklama
reklama

Od urodzenia na diecie. Agnieszka i jej historia

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 18.06.2019 19:50, PG
Jak zrzucić zbędne kilogramy? Jak poczuć się lepiej i być z siebie zadowolonym? Posłuchajcie motywującej rozmowy. Warto.
Od urodzenia na diecie. Agnieszka i jej historia

Dzisiaj naszym gościem jest Agnieszka Smolarek, mieszkanka Sułkowic – Łęgu i kobieta, która dzięki swojej silnej woli przeszła ogromną przemianę. Agnieszka wraz z kęckim studiem sylwetki Body Slim schudła 25 kg!

Znany z telewizji trener fitness Qczaj dostrzegł Agnieszkę i zaproponował jej występ w telewizji śniadaniowej.

Kilka dni temu Agnieszka opowiedziała nam swoją historię. Posłuchajcie! Warto.


Agnieszka Smolarek pochodzi z Sułkowic- Łęgu k. Andrychowa, jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki synów: 10 i 20 – latka. Dzięki swojej determinacji, motywacji, diecie oraz ćwiczeniom stała się specjalistką od zdrowego trybu życia. Od trzech lat zajmuje się edukacją ludzi na ten temat zmian nawyków żywieniowych i suplementacji. Jest także ambasadorką marki DuoLife.

Agnieszka, jak sama mówi, przez całe życie walczyła z wysoką wagą. W szkole podstawowej ważyła prawie 90 kg. W czasach licealnych postanowiła stawić temu czoło i w 2 miesiące schudła ponad 35 kg.

Po urodzeniu pierwszego dziecka waga znowu poszybowała w górę, ale i tym razem Agnieszka sobie z tym poradziła i wróciła do swojej wagi. Po drugiej ciąży miała miejsce taka sama sytuacja. Dodatkowo doszedł stres związany z jej wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

- Życie na ciągłej diecie, można powiedzieć tysiącu diet. Bywało różnie, ale z reguły efekt jo-jo zawsze wygrywał. – opisuje Agnieszka. - Od 7 lat mieszkamy już w Polsce i oczywiście znowu to samo diety, diety, diety, ćwiczenia i efekty różne. Od roku nie jem mięsa i glutenu, zaczęłam się suplementować oraz ćwiczyć. Zrzuciłam ponad 25 kg i ta waga utrzymuje się już kilka miesięcy.- opowiada nam Agnieszka.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wegetarian_ka23, 17.06.2019 18:05

Zuch dziewczyna! Gratuluję!