Dachowanie na Wadowickiej, kierowca trafił do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 16.06.2019 15:21,
Wyglądało groźnie.
Dachowanie na Wadowickiej, kierowca trafił do szpitala
W niedzielę (16.06) około godziny 13.30 w Głębowicach na ulicy Wadowickiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Jak ustalili policjanci, 59 - letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Opel Mocca stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego dachował.

- Do szpitala w stanie przytomnym na badania został przewieziony kierowca, który doznał stłuczeń. Pasażer który z nim podróżował nie doznał żadnych obrażeń ciała. W miejscu gdzie doszło do kolizji nie ma już utrudnień. Wcześniej przez półtora godziny służby ratunkowe wprowadziły ruch wahadłowy - informuje rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy