reklama

Oblężenie basenu w Andrychowie. Uruchomiono dodatkowy parking [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.07.2022 12:32,
W tak upalne dni basen odkryty w Andrychowie wypełniony jest niemal po brzegi.
Oblężenie basenu w Andrychowie. Uruchomiono dodatkowy parking [FOTO]
Kolejki przed kasą biletową, problemy ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego - to ostatnio codzienność przy basenie odkrytym w Andrychowie.

Straż Miejska i policja apelują do kierowców, aby parkowali tylko w miejscach dozwolonych. Niestety, zdarzają się sytuacje, że - zwłaszcza na ulicy Słowackiego - kierowcy zastawiają wjazdy do posesji. Wtedy interweniują policjanci. Może to się skończyć mandatem i odholowaniem samochodu.

Z powodu dużego zainteresowania andrychowskim basenem, miejsca parkingowe uruchomiono także na pobliskim stadionie Beskidu.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 21.07.2022 13:06

Jak ktoś dostanie mandat niech zaniesie go burmistrzowi. Mały parking przy basenie to jeszcze nic. A kiedy powstanie i przede wszystkim gdzie parking przy targowisku??? Śmieszny targ mały ciasny na zadupiu i jeszcze bez parkingu. Tak rządzi burmistrz Żak ze swoimi radnymi. Za co oni biorą kasę???