reklama

Nowości na krytym basenie w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 28.08.2023 16:15, INFORMACJA PRASOWA
Basen kryty w Andrychowie przedstawia nowości, które z pewnością umilą chłodne dni i wieczory.
Nowości na krytym basenie w Andrychowie
Nasze aromaterapeutyczne seanse saunowe, które wystartują 11 września, zostają teraz rozszerzone o szereg dodatkowych atrakcji, aby dostarczyć naszym gościom jeszcze głębszego relaksu i przyjemności.

Oto co nowego czeka na naszych Gości:
Seanse z Witkami: Wprowadzamy praktykę sauny z witkami, która od wieków przynosiła zdrowie i oczyszczenie. Teraz również u nas można skorzystać z tego naturalnego dobrodziejstwa, które dostarczy nie tylko relaksu, ale również wyjątkowego zmysłowego doświadczenia.

Seanse Tylko Dla Kobiet: Chcemy zapewnić kobietom przestrzeń, w której mogą poczuć się swobodnie i zrelaksowane. Dlatego wprowadzamy seanse saunowe dostępne tylko dla Pań, stwarzając idealne otoczenie do delektowania się odprężeniem w towarzystwie przyjaciółek.

Balia z Zimną Wodą: Po intensywnym doświadczeniu w saunie, teraz nasi Goście mogą skorzystać z chwili ochłodzenia się w naszej specjalnej balii z zimną wodą. To odświeżający sposób na przywrócenie równowagi i energii po głębokim rozgrzewaniu ciała.

Seanse Relaksacyjne z Projektorem Gwiazd: Wprowadzamy zupełnie nowy wymiar relaksu poprzez seanse saunowe wzbogacone o projektor gwiazd. Nasi Goście będą mieli okazję odpocząć pod błyszczącym niebem, co sprawi, że ich doświadczenie stanie się jeszcze bardziej magiczne.

Aromaterapeutyczne Seanse Saunowe w sezonie jesienno-zimowym będą się odbywały w poniedziałki, środy oraz piątki w cenie 60 zł. Zapraszamy od 18:30 do 21:40.


Nowe Możliwości:
Wynajem Strefy Saun: Od teraz nasi Goście mają możliwość wynajęcia strefy saun na wyłączność. To doskonała okazja, aby spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną w kameralnym i luksusowym otoczeniu.
Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00, nasza strefa saun jest dostępna do wynajęcia:
60 min - 100,00 zł
120 min - 130,00 zł
180 min - 150,00 zł
Do ceny wynajmu strefy saun należy doliczyć bilet wstępu do strefy saunowo - basenowej zgodnie z obowiązującym od 1.09 cennikiem.
Strefa saun może zostać wynajęta dla maksymalnie 20 osób.

Organizacja Eventów Saunowych: Chcielibyście zorganizować unikalny event dla swoich bliskich lub współpracowników? Teraz to możliwe!
Organizujemy eventy saunowe, które połączą relaks, przyjemność i wyjątkową atmosferę. Eventy saunowe mogą być organizowane wyłącznie w dni seansów aromaterapeutycznych (poniedziałki , środy, piątki) w godzinach od 18:30 do 21:40.
Co musisz zrobić:
- Zarezerwuj wolny termin z wyprzedzeniem
- Płatność z góry do 5 dni przed planowanym eventem - 1200,00 zł
- W evencie może uczestniczyć maksymalnie 20 os.

Wszystkie te atrakcje i możliwości są już dostępne, czekając na naszych Gości od 11 września. Zachęcamy do skorzystania z tych wyjątkowych doświadczeń, które mają na celu dostarczyć zarówno relaksu, jak i radości.

Od 1.09 cennik strefy saunowo - basenowej ulega zmianie:
30 min - 20,00 zł
60 min - 35,00 zł
90 min - 40,00 zł
120 min - 50,00 zł
180 min - 60,00 zł

Skontaktuj się z nami: tel. 33 432 25 55


- informacja prasowa -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy