reklama
reklama

Na wadowickim rynku powstanie lodowisko. Wiadomo po ile będą bilety

MAGAZYN, Wiadomości, 21.11.2023 11:20,
Lodowisko ma działać od 6 grudnia do końca lutego od poniedziałku do niedzieli i w święta w godzinach od 8:00 do 22:00.
Na wadowickim rynku powstanie lodowisko. Wiadomo po ile będą bilety
6 grudnia po raz pierwszy na wadowickim rynku otwarte zostanie lodowisko. We wtorek (21.11) burmistrz Wadowic Bartosz kaliński podpisał umowę z właścicielem Galicjanki Witoldem Kolasą, którego firma sportive.pl zamontuje i poprowadzi tę zimową atrakcję.

- Wszystko to w świątecznym anturażu, który na pewno Was zachwyci i wprowadzi w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. To będzie najatrakcyjniejsza zima w Wadowicach od wielu lat! - zapowiada burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Lodowisko ma działać od 6 grudnia do końca lutego od poniedziałku do niedzieli i w święta w godzinach od 8:00 do 22:00.


Ceny – wejście do strefy lodowiska będzie kosztować 15 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora.

Zaplanowano darmowe poniedziałki - do godz. 15:00 (za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z Gminy Wadowice

Wymiary tafli – 18 x 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

- Dodatkowe atrakcje: strefa gastronomiczna darmowe lekcje na łyżwach, animacje świąteczne, jarmark świąteczny, karnawał z przebraniami i muzyką, imprezy, Sportowe Wadowice z meczami hokeja, a może nawet sylwester na lodzie! - informuje burmistrz Wadowic.

źrodło: UM Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy