reklama
reklama

Na pomoc Ukrainie. Zbiórka, jakiej nie było

MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2022 16:15,
Mieszkający w Andrychowie obywatele Ukrainy założyli zrzutkę w celu wsparcia militarnego swoich rodaków.
Na pomoc Ukrainie. Zbiórka, jakiej nie było

Sytuacja w Ukrainie staje się coraz bardziej napięta. Z tego względu mieszkający w Andrychowie obywatele Ukrainy założyli zrzutkę w celu wsparcia militarnego swoich rodaków.

Najbardziej potrzebne są:

  • Kamizelki kuloodporne

  • Hełmy taktyczne

  • Hełmy wojskowe

  • Apteczki pierwszej pomocy

  • Opaski uciskowe

Zrzutkę znajdziecie pod adresem: https://zrzutka.pl/5ek5kt Pozyskane przedmioty trafią do miejscowości, które ogarnął front wojenny, konkretnie do miast Busk (obwód Lwowski) i Zaliztsi (obwód Tarnopolski)

- W tych miejscowościach aktualna sytuacja jest dramatyczna, a cywile, którzy bronią swoich domów wyposażeni są jedynie w koktajle molotova i pojedyncze sztuki broni. Każda wpłata się liczy. Koszt jednej kamizelki kuloodpornej to około 2000 zł. A potrzebnych są ich setki. Jeśli chcecie wesprzeć akcję gotówkową to możecie zostawić złotówki w Pub Piwiarnia Warka lub Restauracja Sami Swoi w Andrychowie! Дякую / Dziękujemy!

- informują organizatorzy akcji.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

chochoł, 03.03.2022 20:51

Człowieku Newsie wiesz ile hełm kevlarowy kosztuje i dobra kamizelka Kosztuję? Killka tyś. euro baranku, tam nie tylko walczą i ale walczą o przetrwanie 2, 5 10 latki oraz osoby starcze które potrzebują lekarstw oraz żywności. Zaoferuj aparat jak, giniecie to filmujcie ale wyślij . Człowieku zrzutka jest dla ludzi, Śmieszne hełmy już mają z niemiec, A ty oferujesz kamizelki do jedzenia czy co?