reklama

Myśliwi na polowaniu na śmieci [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.03.2019 16:30, PG
Na co dzień gospodarują ponad 8 tys. ha. Co roku sprzątają kilkaset z nich.
Myśliwi na polowaniu na śmieci [FOTO]

W sobotę (17.03.) myśliwi z koła łowieckiego Knieja z Wadowic posprzątali las. Jest to ich coroczna tradycja. Tym razem zajęli się lasami m.in. w Choczni czyli terenami tzw. „Bożej Męki”.

W akcji wzięło udział 30 osób, które zebrało potężną ciężarówkę śmieci. Co w nich było? Wszystko, od plastikowych kubeczków po meble i opony. Ogrom śmieci w lasach dziwi chociażby z tego powodu, że wszyscy mieszkańcy płacą za odbiór śmieci a i tak znajdą się tacy, co wyrzucają odpady do lasu.

Myśliwi przygotowali i sfinansowali akcję z prywatnych funduszy, a po wszystkim zapalili ognisko i wspólnie spędzili czas jedząc kiełbaski.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wasaki3, 18.03.2019 20:04

Karą za śmiecenie w lesie itp powinno być wyczytanie z ambony z imienia i nazwiska oraz publikacja zdjęć oraz danych w internecie i na tablicach miejskich.

Mieszkaniec2, 18.03.2019 00:18

Chcieli ocieplic swój wizerunek... Tak czy siak zrobili świetną robotę. Brawo. Również uważam że kary za smiecenie powinny być ogromne a większości się udaje i nie ponosi odpowiedzialności.

miastoandrychow, 17.03.2019 20:32

A mówią jacy to myśliwi "niedobrzy", ale szanują las i dbają o niego. Inicjatywa godna pochwały i naśladowania. To co jest na tych zdjęciach, tyle śmieci wszędzie szok. Powinny być drakońskie kary za zaśmiecanie środowiska.