Opóźnienia przy rewitalizacji parku miejskiego [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 16.03.2019 11:45, PG
Muszla koncertowa, korty, lodowisko. Gdzie to wszystko jest?
Opóźnienia przy rewitalizacji parku miejskiego [FOTO]

W Wadowicach trwa rozbudowa i przebudowa parku miejskiego. Projekt pn. Wrota Beskidu Małego został dofinansowany przez UE w kwocie 3,5 mln zł. Całkowity koszt to prawie 10 mln zł.

Rewitalizacja się opóźnia. Do końca daleko… a mieszkańcy mieli obiecane, że będą korzystać z tego terenu już pod koniec ubiegłego roku. Póki co, miejsce to nie wygląda zachęcająco ale w planach mają powstać nowe alejki, muszla koncertowa, korty, które w zimie będą lodowiskiem.

Także infrastruktura ma przejść generalny remont a dawna harcówka ma nabrać nowego blasku. Powstaną również nowe budynki gospodarcze do imprez masowych, siłownia, ścianka wspinaczkowa a także wieża widokowa.

Modernizację wykonuje firma Krisbud z Trzebini. To jedna z czołowych inwestycji byłego burmistrza Mateusza Klinowskiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy