Potrącenie na osiedlu w Andrychowie [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.03.2019 21:00,
Policja ustala przyczyny wypadku.
Potrącenie na osiedlu w Andrychowie [FOTO]
Do wypadku doszło w piątek (15.03) wieczorem na ulicy Lenartowicza w Andrychowie. W rejonie pawilonu handlowego potrącony został pieszy. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie na przejściu dla pieszych. Policja ustala dokładne okoliczności tego wypadku.

Na miejscu w działaniach ratowniczych uczestniczył zespół ratownictwa medycznego strażacy. Poszkodowana osoba przewieziona została karetką do szpitala.

foto: Czytelnicy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Agape, 16.03.2019 23:55

artmn, prędkość akurat w tym przypadku nie została przekroczona. Na ulicy jak wszystko wyschło było widać ślady uciekania od tego potrąconego bo wszedł na ulice ZA przejściem dla pieszych stąd taka odległość od przejścia.

kalafior, 16.03.2019 13:08

Ludzie noście odblaski bo naprawdę dużo to daje,ciemne kurtki ,zmrok i efekt jak ten.Czekajcie przed przejsciem dla pieszych , aż samochody z obu stron zatrzymają się a potem przechodzcie! Kierowcy noga z gazu i więcej ostrożności.

Nostradamus, 16.03.2019 12:51

Oświetlcie w końcu te przejścia bo dalej będą ofiary !!! Ludzie obudźcie się !!!

artmn, 16.03.2019 12:15

odblaski, oświetlenie, a prędkość..........? nie chcę niczego oceniać, ale każdy widzi w jakiej odległości od przejścia jest samochód o ile pieszy został zdjęty z przejścia, noga z gazu!!!! to jest osiedle mieszkaniowe i trudno się dziwić, że natężenie pieszych jest spore inaczej nie będzie.

maria, 16.03.2019 08:38

No tak oświetlenie jest tragiczne w Andrychowie ale piesi tez powinni mieć odblaski w ciemnych kurtkach tych ludzi nie widać poza tym piesi też powinni uważać na przejściach. Kierowcy też powinni na tych osiedlach poruszać się z bezpieczną prędkością.

Lolek1, 16.03.2019 04:06

AŻ PROSI SIĘ BY TO I NASTĘPNE PRZEJŚCIE BYŁO TAK SAMO OŚWIETLONE JAK NA GŁÓWNEJ I WŁÓKNIARZY.....biorąc pod uwagę częstotliwość zdarzeń !!!