reklama

Remiza będzie jak nowa, Korcza też [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 13.03.2019 17:50, PG
Inwałd zmienia swoje oblicze.
Remiza będzie jak nowa, Korcza też [FOTO]

Trwa rozbudowa remizy OSP w Inwałdzie. Jest to zadanie wykonywane w ramach dużego projektu zwanego „Rewitalizacją centrum wsi Inwałd”.

Modernizację budynku OSP wykonuje firma Daniela Kaczmarza z Kęt – DTM za kwotę ponad 1,8 mln zł. Remiza ma być gotowa do końca tego roku.

Zakres robót obejmuje m.in. izolacje fundamentów, wykonanie ścian, rozbiórkę i wykonanie nowego dachu, ocieplenia a także remont istniejącego budynku. Pierwszy etap inwestycji dotyczył wykonania fundamentów oraz przebudowy przyłączy gazu i kanalizacji.

Trwa także remont ulicy Korcza, która przez wiele lat była w ruinie.


Rozbudowa remizy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

troll, 13.03.2019 22:35

Oczywiście, że jest bardzo wdzięczny. Pokazał to na zebraniu wiejskim. A co do odejścia- no cóż, widocznie miał powody. Ale z tym rozbiciem ,,armii" burmistrza w wyborach i INSEKTEM- to przesadził. Młody jeszcze jest, musi się wyszaleć. I wróci-ten ,,radny marnotrawny".

beskidmaly, 13.03.2019 19:17

Pan Sołtys juz podziekowal za wszystko panu Burmistrzowi bardzo odchodząc od niego. Ostatni raz dziekowal panu Burmistrzowi glosujac przeciw powolaniu MOSKiTu haha .

abcabc, 13.03.2019 19:03

to pan sołtys musi być wdzięczny panu burmistrzowi za tyle inwestycji w Inwałdzie