reklama
reklama

Zapisz swoje dziecko do DWÓJKI!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.03.2019 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Trwają zapisy do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Pamiętaj! W „dwójce” Twoje dziecko przez następnych osiem lat będzie się rozwijać w bezpiecznym miejscu, otoczone opieką na najwyższym poziomie. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 marca.
Zapisz swoje dziecko do DWÓJKI!
W DWÓJCE ważne jest bezpieczeństwo!

Dzieci w „dwójce” są bezpieczne. Uczniowie młodszych klas uczą się w przystosowanym do tego celu skrzydle „dwójki”. Dzieci z klas V-VIII (w wieku 12-15 lat) uczą się w skrzydle „trójki”. Korytarze i teren wokół szkoły są monitorowane. Bezpieczeństwo to dla nas także troska o zdrowie i samopoczucie naszych uczniów. Aby plecaki dzieci nie były ciężkie w szatniach znajdują się nowe szafki, zamykane na kluczyk, w których mogą przechowywać swoje podręczniki i rzeczy osobiste. Najmłodsi uczniowie przechowują swoje książki, zeszyty i materiały pomocnicze w swoich klasach, w specjalnych półkach.

Szkolna stołówka serwuje smaczne i niedrogie śniadania i obiady, przygotowane w naszej kuchni. Dbamy o urozmaicony i zdrowy jadłospis!

W DWÓJCE uczymy się na jedną zmianę

Nasze dzieci uczą się w systemie jednozmianowym. Lekcje zazwyczaj zaczynają się o godzinie 8:00. Po lekcjach uczniowie mogą skorzystać z nowo wyremontowanej świetlicy. Pod okiem opiekuna odrobią lekcję, zjedzą obiad w stołówce, pójdą na spacer bądź na przyszkolny plac zabaw. Mogą także sympatycznie i mądrze spędzić czas w czytelni naszej szkolnej biblioteki.

DWÓJKA to przyjazna szkoła


Większość sal lekcyjnych wyposażona jest w nowoczesne tablice multimedialne, rzutniki, nowe ławki i krzesła dostosowane do wzrostu uczniów. Sale są przestronne, z wydzielonymi miejscami do zabawy i do nauki. Naszą dumą jest doskonale wyposażona pracownia informatyczna. Uczniowie mają do dyspozycji 24 nowe komputery z oprogramowaniem. Na terenie szkoły znajduje się plac zabaw i boisko. Szkoła to nie tylko mury. Nasi uczniowie wyjeżdżają na krótkie i dłuższe wycieczki. Jeździmy do teatru, kina, muzeum, na imprezy kulturalne i sportowe. Organizujemy również „zielone” i „białe” szkoły, którymi dzieci są zachwycone.

W DWÓJCE naszymi dziećmi opiekują się ludzie z pasją i doświadczeniem.

Budynek, wyposażenie, stołówka, kamery, sala gimnastyczna to wszystko ważne rzeczy, ale najważniejsi są ludzie: uczniowie oraz nauczyciele. Posyłając dziecko do „dwójki” oddajesz je w opiekę doświadczonego, dobrze wykształconego i zgranego zespołu. Nasza kadra pedagogiczna to nauczyciele z wiedzą i pasją, otwarci na potrzeby każdego dziecka.


W szkole działają klasy o profilu sportowym, językowym i matematycznym. Każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Także po lekcjach. Kółko matematyczne? Nauka gry na ukelele? A może klub łuczniczy? Szkoła odnotowuje także sukcesy w pozyskiwaniu pieniędzy z zewnątrz na interesujące i wartościowe projekty edukacyjne. Prężnie działa szkolny samorząd, szkolne koło wolontariatu, wspomniany łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”, Szkolne Koło PCK, drużyna zuchowa, Rada Rodziców. To wszystko przynosi wspaniałe efekty na dalszych etapach edukacji.

Jak zapisać dziecko do DWÓJKI? Przygotowaliśmy dla Ciebie niezbędne dokumenty i praktyczny przewodnik. Zapraszamy na stronę http://bit.ly/2VAl4OX

Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy