reklama

Dziewczęta w blasku złota [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 09.03.2019 11:20, PAN
W składzie mistrzowskiej drużyny zawodniczki z powiatów wadowickiego i suskiego.
Dziewczęta w blasku złota [FOTO]
W zakończonych w Warszawie finałach mistrzostw Polski U-14 w futsalu dziewcząt tytuł wywalczyła ekipa Wierzbowianki (powiat proszowicki), która w finale pokonała Pogoń Tczew 2-0.

- Budowałem ten zespół w oparciu o zawodniczki, które chciały w zimie grać w piłkę - mówi trener Andrzej Żądło, który do Wierzbna przeszedł z Wisły Brzeźnica. - Udało mi się stworzyć zespół, który potrafił grać i oprócz tego mistrzostwa wywalczył awans do ekstraklasy seniorek oraz zajął czwarte miejsce w mistrzostwach Polski U-16. To był dla nas wspaniały czas.

W zespole, który sięgnął po tytuł były trzy zawodniczki z zachodniej Małopolski. Liderka drużyny Patrycja Sarapata, to wychowanka Relekasu Wysoka i była zawodniczka wspomnianego klubu z Brzeźnicy, Honorata Czarnecka z kolei ma za sobą występy w Burzy Roczyny, a Kinga Pawlica jest wychowanką Strzelca Budzów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama