Jest problem w Andrychowie. Nie działa miejski szalet [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 13.03.2019 10:45, NEWSY CZYTELNIKÓW

To, delikatnie rzecz ujmując, powoduje określone konsekwencje.

Jest problem w Andrychowie. Nie działa miejski szalet [AKTUALIZACJA]

Na drzwiach budynku w centrum Andrychowa widnieje informacja, że w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi od 1 lutego szalet miejski jest nieczynny.

Tak czy inaczej, jest problem. Właściciele okolicznych kamienic skarżą się, że „ludzie załatwiają swoje potrzeby pod ścianami budynków”, a nawet pod parkanem kościelnym.

AKTUALIZACJA

Jak dowiadujemy się w Zespole Obsługi Mienia Komunalnego, który jest teraz zarządcą szalet, po remoncie zostaną one ponownie otwarte od 1 kwietnia. Nowością jest to, że od kwietnia z szalet będzie można korzystać bezpłatnie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabc, 12.03.2019 18:01

trzeba kobielusa zapytać co się stało

barte, 12.03.2019 16:12

Skoro remontują to w czym problem?

kaczor, 12.03.2019 13:48

Burmistrza który na początku trzeciej kadencji wziął sobie drugiego wiceburmistrza (pensję płacą podatnicy ma się rozumieć). Teraz jest ich trzech i jest super :)

sowa, 12.03.2019 13:34

Cytując klasyka.Brawo dla pana burmistrza,że tak dba o mieszkańców.