Mikołaj odwiedził podopiecznych fundacji Promyczek [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 09.12.2019 08:14, INFORMACJA PRASOWA
Mikołaj odwiedził podopiecznych fundacji Promyczek [FOTO]
Tym razem Mikołaj zaparkował przy Zespole Szkół Samorządowych w Inwałdzie. A w szkole prawdziwe tłumy! W sobotę, 7 grudnia 2019r. o godzinie 10.00, licznie przybyłe małe Promyczki z rodzinami, spotkały się na kolejnych, bo już siódmych, Mikołajkach organizowanych przez Fundację „Promyczek”. Dzięki uprzejmości i pomocy Dyrekcji oraz pracowników ZSS w Inwałdzie mogliśmy ugościć wszystkich przybyłych. A było nas naprawdę wiele.

Błogosławieństwa dzieciom, rodzinom i wszystkim zaangażowanym udzielił ksiądz Grzegorz Kierpiec. Krótkie powitanie wygłosiła pani Agata Janosz-Jarzyna – prezes zarządu oraz pan Michał Kołodziejczyk - dyrektor ZSS w Inwałdzie.


Uroczystość rozpoczęli swoim występem młodzi tancerze z grupy Dino. Serdecznie dziękujemy za przybycie. Świąteczne akcenty występu, wprowadziły nastrój wyczekiwania na pojawienie się najważniejszego gościa tego spotkania. Po pełnych skupienia deklaracjach grzeczności, Mikołaj przystąpił do swojego zadania i obdarzył dzieci upominkami. Przyjmowane były z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością . Głośny śmiech, łzy szczęścia, a przede wszystkim wspólne świąteczne spotkanie. O to chodziło każdego roku i o to chodziło również dzisiaj. Niebieskie Promyczkowe torby z prezentami nadały, być może mało świątecznej, jednak pełnej radości atmosfery. Prawdziwy brodaty Mikołaj rozdał prezenty prawie 200 dzieciom związanych z Fundacja „Promyczek”.


W imieniu Mikołaja oraz naszych kochanych podopiecznych, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy się spotkać w tak cudownej, świątecznej atmosferze. Dzięki wam prezenty trafiły do każdego małego Promyczka.

- Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom pomagającym w przygotowaniach, naszym nieocenionym terapeutom, którzy ukryci za parawanami dwoili się i troili, żeby zapewnić ciągłość dostaw upominków do rąk Mikołaja oraz wolontariuszom. Dziękujemy pani Anecie Lachendro za koordynację całego przedsięwzięcia, panu Marcinowi Jarzynie za czas spędzony na przygotowaniu technicznym, Dyrektorowi ZSS w Inwałdzie panu Michałowi Kołodziejczykowi, księdzu Grzegorzowi Kierpiec, Zespołowi Dino, firmom: AKSAM, Bus Janiso, Tomiko, Big Fun Republic oraz Szkolnemu Kołu Caritas ZSP w Gierałtowicach, wolontariuszom z ZSP w Bujakowie, ZSP w Frydrychowicach i Grupie Teatr Ruchu Forma z WDK Inwałd.

Przede wszystkim dziękujemy Wam nasze małe Promyczki, to wszystko dla Was i dzięki Wam - podkreśla Zarząd Fundacji Promyczek

tekst i foto: Promyczek


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy