reklama
reklama

Mateusz Kurzyniec wśród najlepszych w Polsce!

MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2021 11:32, INFORMACJA PRASOWA
Sukces absolwenta andrychowskiej szkoły.
Mateusz Kurzyniec wśród najlepszych w Polsce!
Mateusz Kurzyniec – absolwent technikum budowlanego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie został finalistą VIII edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent” – krakowskiej fundacji „Zawsze warto” oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Tym samym Mateusz znalazł się w gronie 62 najlepszych polskich maturzystów spośród 273 tysięcy zdających egzamin w roku szkolnym 2020/2021.

Warto dodać, że Mateusz uczestniczył w zajęciach przygotowawczych do matury z matematyki realizowanych w ramach projektu pn. Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego II, realizowanego od 2020 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 pn. Wiedza i kompetencje Działanie 10.2.Rozwój Kształcenia Zawodowego Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie Zawodowe Uczniów – SPR, co w znacznej mierze pomogło mu w osiągnięciu tak wspaniałego sukcesu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Tekst i foto: AŁS, Krzysztof Szczygieł

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy