reklama
reklama

Zatrzymany za kradzieże alkoholu w sklepach

Na sygnale, Wiadomości, 26.10.2021 10:57,
31-latek odpowie za kradzieże alkoholu w sklepach na terenie powiatu wadowickiego i oświęcimskiego.
Zatrzymany za kradzieże alkoholu w sklepach
W ręce wadowickich stróżów prawa trafił mężczyzna podejrzany o kradzieże sklepowe. 31-latek usłyszał 8 zarzutów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

23 października br., policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wadowickiej komendy, zatrzymali ujętego przez ochronę sklepu, 31-letniego mieszkańca powiatu wielickiego.

Mężczyzna ten ukradł alkohol w jednej z placówek handlowych na terenie Wadowic. W trakcie dalszych czynności okazało się, że jest on również sprawcą szeregu innych kradzieży w tej samej sieci sklepów na terenie powiatu wadowickiego i oświęcimskiego, których dopuścił się od 11 sierpnia do 23 października br .

Jego łupem za każdym razem padały alkohole różnych marek. Łączna wartość strat skradzionego mienia została oszacowana na kwotę ponad 8 tys. złotych. Mężczyźnie przedstawiono 8 zarzutów kradzieży, do których się przyznał. Jak ustalili policjanci, 31-latek skradziony alkohol sprzedawał na terenie Krakowa. Sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Wadowice


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy