reklama

Koniec nocnych imprez w Parku Miejskim w Andrychowie?

, MAGAZYN, Wiadomości, 09.12.2020 19:30, PG
W Parku Miejskim w Andrychowie zamontowano dodatkowy monitoring.
Koniec nocnych imprez w Parku Miejskim w Andrychowie?

Wielokrotnie już pisaliśmy o wieczornych i nocnych imprezach, które mają miejsce w Parku Miejskim w Andrychowie. Nierzadko dochodzi tam też do aktów wandalizmu. Dochodziło nawet do niszczenia kostki brukowej.


Zdarza się też, że takie incydenty dzieją się nawet na parafialnym parkingu. Nad ranem po imprezowiczach pozostają tylko puste butelki i śmieci. Proboszcz tutejszej parafii w końcu postanowił nawet zamykać parking na noc.

Okazuje się, że najgorzej ostatnio jest w parku od strony ul. Garncarskiej. Tydzień temu straż miejska zamontowała tam kamerę.

- W związku z zgłoszeniami jakie pojawiały się w naszych statystykach dotyczącymi zakłócania porządku publicznego w parku miejskim, szczególnie od strony ul Garncarskiej, podjęliśmy decyzję o zamontowaniu kamery, która będzie monitorowała w/w rejon. Kamera działa już od tygodnia.- poinformował nas komendant Straży Miejskiej Krzysztof Tokarz.


foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jolk, 10.12.2020 16:55

to teraz przeniosą się na plac zabaw koło "pomnika" jp2 za Pańskiej Górze, aby do końca zniszczyć plac zabaw

dr_dick_solomon, 10.12.2020 09:04

Po "dewitalizacji" Pańskiej Góry żuleria przeniesie się pięknymi wybetonowanymi alejkami na nowe, oświetlone ławeczki w byłym lesie zwanym Parkiem Miejskim.

obserwator2012, 09.12.2020 19:38

Kamera rąk nie ma mandatu nie wypisze.