reklama

Łatwo wpaść w poślizg. Kilka kolizji na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2020 13:40, PG
Na drogach gołoledź.
Łatwo wpaść w poślizg. Kilka kolizji na drogach

We wtorek (08.12.) w Kleczy Górnej około godz. 11:30 kierująca pojazdem volkswagen nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki nissan, w wyniku czego najechała na tył samochodu. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Z kolei przed południem, na ul. Starowiejskiej w Andrychowie kierujący audi nie zachował ostrożności podczas włączania się do ruchu, w wyniku czego najechał na tył volkswagena, który poruszał się ul. Starowiejską w kierunku Wieprza i zatrzymał się by umożliwić włączenie się do ruchu innemu pojazdowi.

W środę (09.12.) na ul. Lenartowicza w Andrychowie po godz. 11:00 kierująca pojazdem marki citroen, w trakcie wykonywania manewru cofania najechała na prawidłowo zaparkowaną toyotę. Kierująca została ukarana mandatem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy