reklama

Kiedy właściciel auta poszedł płacić za paliwo 30-latek wskoczył do jego samochodu

, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2020 08:50, PG
Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Kiedy właściciel auta poszedł płacić za paliwo 30-latek wskoczył do jego samochodu

Wykorzystując moment, że właściciel auta poszedł płacić za paliwo 30-latek wskoczył do jego samochodu i odjechał. Kiedy samochód się zepsuł, przesiadł się do drugiego, którego kierowca poszedł otworzyć bramę.

Policjanci z Makowa Podhalańskiego zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu nowotarskiego, podejrzanego o krótkotrwałe użycie dwóch samochodów. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przyjechał na stację paliw w Jordanowie, gdzie pozostawił swój samochód.

Zabrał stojącego obok Volkswagena, w którym były pozostawione kluczyki, a jego właściciel poszedł zapłacić za paliwo. W Osielcu w związku z awarią VW porzucił go i przesiadł się do innego samochodu, także Volkswagena, którego właściciel na moment pozostawił, by otworzyć bramę wjazdową na posesję.

Sprawca udał się w kierunku Kojszówki, gdzie został zauważony przez patrol policji. 30-latek w trakcie zatrzymania nie był w stanie powiedzieć dlaczego zabrał obce samochody.

W środę, sprawca usłyszał dwa zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu, za które może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy