reklama
reklama

Katarzyna Przebinda-Niemczyk dyrektorem LO Andrychów na kolejną kadencję

MAGAZYN, Wiadomości, 11.06.2024 12:12,
Jest decyzja komisji konkursowej.
Katarzyna Przebinda-Niemczyk dyrektorem LO Andrychów na kolejną kadencję
Bez zmian na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie. Władze Starostwa Powiatowego w Wadowicach poinformowały, że w wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej kandydatem na stanowisko dyrektora w LO Andrychów została pełniąca obecnie tę funkcję Katarzyna Przebinda-Niemczyk.


Tak zdecydowała we wtorek (11 czerwca br.) Komisja Konkursowa, powołana przez Zarząd Powiatu w Wadowicach. W jej pracach brali udział starosta Mirosław Sordyl, wicestarosta Wojciech Polak, członek zarządu powiatu Sebastian Mlak - Radny Powiatu Wadowickiego, a także przedstawiciele kuratorium oświaty, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz związków zawodowych.

- Po zatwierdzeniu postępowania konkursowego i powierzeniu przez Zarząd Powiatu stanowiska dyrektora K. Przebinda-Niemczyk będzie pełnić tę funkcję od 1 września br. przez kolejnych pięć lat - informują władze Starostwa Powiatowego w Wadowicach, pod które podlegla andrychowski ogólniak.

Katarzyna Przebinda-Niemczyk była jedyną kandydatką.

źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 11.06.2024 12:44

Gratulacje Pani Kasiu. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.