reklama
reklama

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie – Twoja przyszłość w Twoich rękach

MAGAZYN, Wiadomości, 12.06.2024 15:50, - materiał promocyjny szkoły -
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie – Twoja przyszłość w Twoich rękach
Wybór odpowiedniej ścieżki edukacyjnej to klucz do sukcesu zawodowego i osobistego.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie czyli popularny „KOTARBIN” oferuje kompleksowe programy kształcenia, które łączą teorię z praktyką, umożliwiając zdobycie kwalifikacji zawodowych oraz rozwój umiejętności dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy. W tej szkole będziesz miał szansę odbywać praktyki zawodowe, co da Ci realne spojrzenie na wybrany zawód i zebrać bezcenne doświadczenie. Możesz wybrać spośród wielu specjalności takich jak : Technik Reklamy, Technik Spedytor, Technik Mechanik, Technik Informatyk, Technik Ekonomista, Technik Budownictwa oraz Technik Organizacji Turystyki. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Każda specjalność jest wyjątkowa i pozwoli otworzyć drzwi do wymarzonej kariery. W CKZiU w Andrychowie dbamy nie tylko o rozwój zawodowy, ale także osobisty naszych uczniów.

Oferujemy szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych, konkursów i zawodów sportowych. Dzięki temu każdy uczeń ma szansę rozwijać swoje pasje i zainteresowania, zdobywać umiejętności społeczne i organizacyjne, a także budować relacje i pracować w zespole. Koło strzeleckie, koło budowlane czy koło fotograficzno - medialne to jedne z kilku dostępnych kół zainteresowań. Miłośnicy języków obcych mogą liczyć na koło języka hiszpańskiego, a w ofercie jest również szkolne koło Caritas. U nas możesz także zostać bohaterem Szkoły - KREWNIAKIEM KOTARBINA-oddając cząstkę siebie innym.

Nasza kadra pedagogiczna to zespół doświadczonych nauczycieli i specjalistów z różnych dziedzin. Z pasją przekazują swoją wiedzę i wspierają uczniów w ich rozwoju. Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz nowoczesne metody nauczania sprawiają, że nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki w nauce i są dobrze przygotowani do podjęcia pracy w wybranym zawodzie. „KOTARBIN” to miejsce, gdzie panuje przyjazna i wspierająca atmosfera. Stawiamy na współpracę, wzajemny szacunek i integrację, co tworzy doskonałe warunki do nauki i rozwoju.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i wspieramy ich na każdym etapie edukacji. U nas możesz zarówno poczuć się sobą, jak i odkryć siebie.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych
w Rankingu Techników i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły" za lata 2021, 2022 oraz 2023. Jeśli szukasz szkoły, która przygotuje Cię do wymarzonego zawodu, zapewni solidne wykształcenie i otworzy przed Tobą wiele możliwości, CKZiU w Andrychowie jest idealnym wyborem.

Jesteśmy szkołą z tradycjami i na pierwszym miejscu zawsze stawiamy ucznia.

„KOTARBIN” to : Dobra szkoła = Dobry zawód = Lepsza przyszłość”.

Dołącz do nas, Twoja przyszłość w Twoich rękach!- materiał promocyjny szkoły -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy