reklama
reklama

Dzień Otwarty w Bawełniance. "Nasi absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem zatrudnienia"

MAGAZYN, Wiadomości, 05.04.2023 15:37,
W środę szkołę odwiedziło ponad 400 uczniów.
Dzień Otwarty w Bawełniance.
W środę (5.04) w Zespole Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie, czyli w znanej wszystkim "Bawełniance", odbył się Dzień Otwarty.

„Bawełnianka” posiada bogatą tradycję i proponuje uczniom kończącym szkoły podstawowe ciekawe kierunki, odpowiadające na potrzeby obecnego rynku pracy: technik hotelarz, technik handlowiec, technik logistyk czy technik usług fryzjerskich. - Nasi absolwenci nie mają problemu z odnalezieniem się na rynku pracy i znalezieniem zatrudnienia – zapewnia nowy dyrektor Marek Babik.

W środę szkołę odwiedziło ponad 400 ósmoklasistów. Mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami, zobaczyć klasopracownie, a nawet... pokaz mody.
foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy