reklama
reklama

Duże utrudnienia na krajówce

MAGAZYN, Wiadomości, 29.05.2024 11:28, NEWSY CZYTELNIKÓW
Duże utrudnienia występują w środę na drodze krajowej nr 52 w okolicach Andrychowa.
Duże utrudnienia na krajówce
W środę (29.05) ruch na drogach jest większy niż zwykle - to za sprawą jutrzejszego dnia wolnego. Wiele osób postanowilo wyruszyć na zakupy. Dodatkowo na krajówce w okolicach Andrychowa trwa koszenie trawy poboczach.

Cały pas ruchu zajęty jest przez ciągnik, który trudno wyminąć. Kierowcy się denerwują.

- Takie prace powinny być wykonywane wieczorami, albo w nocy a nie w porze, kiedy jest największy ruch - denerwuje się jeden z kierowców.


foto: nadesłane.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 29.05.2024 12:45

Kierowca niech się meliski napije. Nerwus. Kup sobie helikopter to korki cię baranie ominą. Pół godziny była akcja koszenia, już się zwinęli i po koszeniu.

Konkret, 29.05.2024 12:32

Bywam w Anglii i tam da się w nocy pracować na drogach. U nas zawsze problem. Możliwości oświetlenia są takie, że wręcz wypali trawę nie mówiąc o oświetleniu miejsca koszenia.

wertige, 29.05.2024 12:18

Ten co twierdzi aby kosić w nocy- zapraszam na ciągnik- pokażesz co potrafisz. A jak nie wykoszone to czemu taka trawa duża. CIERPLIWOŚCI ludzie - WOLNIEJ.