reklama

Dodatkowe kursy na cmentarz w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2023 08:39,
Na cmentarz można będzie dojechać także autobusem.
Dodatkowe kursy na cmentarz w Andrychowie
W środę 1 listopada zaplanowano dodatkowe kursy komunikacją gminną na cmentarz w Andrychowie. Autobusy na lini nr 1 będą jeździły według rozkładu sobotniego, a nie świątecznego.

Poiniżej komunikat UM Andrychów w tej sprawie.

INFORMACJA

Komunikacja Gminna Andrychów

Szanowni Pasażerowie, w związku z nadchodzącym Świętem Zmarłych w dniu 01.11.2023 r., autobus linii: Nr 1 – Osiedlowa będzie kursować według rozkładu jazdy „Sobotniego” (zamiast Niedziela i Święta).

Sprzedaż biletów miesięcznych w Komunikacji Gminnej w Andrychowie na liniach: od 1 do 9 oraz Komunikacji Międzygminnej na linii nr: 10 Andrychów – Inwałd – Wadowice będzie prowadzona na ul. Legionów 17 w ostatnie 2 dni robocze miesiąca i pierwsze 3 dni robocze miesiąca, w godzinach od 800 do 1700, a pozostałe dni w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24, w godzinach od 1100 do 1400.

Z aktualnymi rozkładami jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej w Andrychowie można zapoznać się na stornie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

- informuje UM w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy