reklama

Dobre informacje z andrychowskiego przedszkola. Nie ma więcej zakażeń

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 02.09.2020 10:10, red
Dobre informacje z Przedszkola nr 3 w Andrychowie.
Dobre informacje z andrychowskiego przedszkola. Nie ma więcej zakażeń
W poniedziałek (31.08) informowaliśmy, że jedno z dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 3 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie ma diagnozowanego koronawirusa. Informację tę przekazał do przedszkola sanepid. Dziecko od pewnego czasu nie uczęszczało już na zajęcia, niemniej zgodnie z procedurami sanitarnymi wymazy na koronawirusa pobrano od pracowników przedszkola i innych dzieci, które w ostatnim czasie mogły mieć kontakt z małym podopiecznym.

Jak nas poinformowano, wszystkie wyniki są negatywne, co oznacza, nie ma nowych zakażeń. Pracownicy wracają do pracy, a dzieci, które ostatnio przebadano - do zajęć w przedszkolu. Natomiast dziecko, które miało zdiagnozowane zakażenie, musi jeszcze trochę pobyć w izolacji - do czasu wyzdrowienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy