reklama
reklama

Koronawirus w szpitalu w Andrychowie. Nowe informacje

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.09.2020 18:35,
Kilka dni temu pisaliśmy o koronawirusie w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda obecnie.
Koronawirus w szpitalu w Andrychowie. Nowe informacje
Pierwsze informacje o zakażeniach koronawirusem w Szpitalu Psychatrycznym w Andrychowie podawaliśmy w zeszły czwartek (27.08). Wówczas zakażonych było 15 osób: 10 pacjentów i 5 pracowników. Wszystkich odizolowano, 7 pacjentów przewieziono do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Większość zakażeń dotyczyło pacjentów i personelu oddziału psychogeriatrycznego.

Jak sytuacja wygląd obecnie? Jak się dowiadujemy, wymazy pobrano od kolejnych pacjentów i pracowników. W efekcie do tej pory koronawirusa zdiagnozowano u 19 osób: w tym 6 pracowników tego szpitala.

W najbliższych dniach w szpitalu pobierane będą kolejne wymazy.

Izba przyjęć i pozostałe oddziały pracują normalnie

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy