reklama
reklama

Do wygrania 5 podwójnych wejściowek na Polanę Pingwina

MAGAZYN, Wiadomości, 28.01.2024 17:16,
Konkurs dla Czytelników mamNewsa.pl
Do wygrania 5 podwójnych wejściowek na Polanę Pingwina
Polana Pingwina przy przy hotelu Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa to miejsce dla młodszych i starszych. Można tam jeździć na sankach, kołach lub stawiać pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie.

Więcej o Polanie Pingwina na stronie: www.czarnygron.pl/resort/atrakcje/polana-pingwina-zima

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy kolejny konkurs. Do wygrania 5 podwójnych wejściowek na Polanę Pingwina.

Wystarczy krótko opisać najlepszą - Waszym zdaniem - atrakcję ośrodka Czarny Groń. Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu z odpowiedzią powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2024r.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu. 5 najciekawszych, naszym zdaniem opisów, nagrodzimy wejściówkami.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy