reklama

Do punktu szczepień w MDK Andrychów nie dostarczono szczepionek

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 11.05.2021 09:16, DK
Nie od wtorku, a prawdopodobnie od środy (12.05) ruszy punkt szczepień przeciwko covid-19 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.
Do punktu szczepień w MDK Andrychów nie dostarczono szczepionek
Tzw. Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko covid-19 miał rozpocząć działalność wtorek (11.05) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Ministerstwo nie dostarczyło jednak szczepionek. Prawdopodobnie punkt ruszy dopiero w środę. O terminie uruchomienia będziemy informować.


Szczepienia będą odbywać się w różnych dniach, także w weekendy. Harmonogram uzależniony jest od ilości szczepionek, które punkt otrzyma oraz przewidywanych terminów ich dostaw. Punkt przygotowany jest na przyjęcie ponad 400 pacjentów dziennie.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu. Zachęcamy do zgłaszania się na szczepienie z wypełnionym kwestionariuszem, który pobrać można KLIKAJĄC TUTAJ. Można go również otrzymać w Punkcie Szczepień Powszechnych w MDK w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.

Do punktu szczepień w Andrychowie rejestrować można się już od piątku (7.05) - przykład na grafice. Rejestracja możliwa przez wszystkie dostępne systemy, m.in.:

1) Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl - https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
2) Dzwoniąc na infolinię 989
3) Wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.
4) Kontaktując się z Punktem Szczepień Powszechnych w Andrychowie – rejestracja jest możliwa osobiście (w dni pracy punktu) lub pod numerem telefonu 518 314 202 – w przypadku nieodebrania połączenia, zespół rejestrujący będzie oddzwaniał.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 11.05.2021 20:04

Pokropku nie było, oficjeli z PISu tez yo i szczepionki nie dojechały.Sorry taki mamy kraj