reklama

Pełno kurzu na Dąbrowskiego. Kiedy położą asfalt?

, Gospodarka, Wiadomości, 10.05.2021 17:20, GM
Kiedy na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie położony zostanie asfalt?
Pełno kurzu na Dąbrowskiego. Kiedy położą asfalt?
Niedawno Zakład Wodociągów i Kanalizacji po raz drugi usuwał awarię pod ulicą Dąbrowskiego w Andrychowie. Przez kilka dni krótki odcinek był zamknięty dla ruchu.

Droga jest ponownie otwarta, jednak nie położono nowego asfaltu. Efekt - kłęby kurzu unoszące się w powietrzu po przejechaniu samochodów. Skarżą się na to okoliczni mieszkańcy i piesi.

Kiedy teren zostanie przywrócony do porządku? Sprawa - jak się okazuje - wcale nie jest taka prosta. Asfaltowanie przewidziane jest pod koniec maja. Droga jest powiatowa i ZWiK musi uzyskać w starostwie wytyczne co do rodzaju nawierzchni itp.

Pozostaje jedynie zaapelować do kierowców, aby zwolnili w tym miejscu. Obowiązuje tam ograniczenie do 30 kim/godz., a wydaje się, że wielu kierowców jeździ znacznie szybciej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy