reklama
reklama

Co z cmentarzami? Powinny być otwarte? [SONDA]

MAGAZYN, Wiadomości, 23.10.2020 18:17,
Decyzji jeszcze nie ma.
Co z cmentarzami? Powinny być otwarte? [SONDA]
W ostatnich dniach rząd wprowadza kolejne obostrzenia, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Najnowszą porcję ograniczeń premier Mateusz Morawiecki ogłosił w piątek (23.10).


Podczas konferencji prasowej padło pytanie: co cmentarzami 1 listopada? Czy rząd je zamknie czy pozostaną otwarte? Na to pytanie nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi.

- Tę decyzję zostawiamy na przyszły tydzień. Poinformujemy wtedy o ewentualnych ograniczeniach i zasadach - mówił premier, apelując o odwiedzenie grobów wcześniej, przed 1 listopada.

A my pytamy mieszkańców Andrychowa o opinie w tej sprawie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 24.10.2020 17:08

Płemieł makieusz powiedział że trupy wstaną i zeżrą nas żywcem i w resztach zębów będą mieć kowida 20, tak że przesrane

cath, 24.10.2020 12:20

Wiadomo ze wizyta 1 listopada na cmentarzu to większa szansa złapania korony stad rozsądne wydaje się odwiedzanie cmentarza w inny dzień nawet lepiej bo bez stania w korkach poszukiwania miejsca parkingowego i przeciskania się w tlumie

cath, 24.10.2020 12:17

Sorki pomylilem

cath, 24.10.2020 12:16

Nie życz bliźniemu co tobie niemile

Zakolog, 24.10.2020 11:00

W uzupełnieniu powyższej sondy, koniecznie należy dodać, iż tak zwana pandemia A/H1N1v, która jedynie w Polsce pod rządami pani Kopacz nie miała miejsca. Rozpoczęła się w Polsce od 1 listopada 2009 roku, co było ewenementem w dotychczasowych przebiegach grypy i wydłużyła o ponad miesiąc cały okres jej trwania. Pytanie w sondzie nie powinno brzmieć – czy zamknąć, tylko czy po zamknięciu wystarczy zabezpieczyć cmentarze Policją, czy raczej wojskiem z bronią długą.