reklama
reklama

Co byś zrobił/a z 20 mln wygranymi w Lotto? [SONDA]

MAGAZYN, Wiadomości, 23.10.2022 13:08, DK / WB
Nie wnikając w to, kto wygrał w Lotto w Kętach, zapytaliśmy mieszkańców co zrobiliby z taką sumą na swoim koncie.
Co byś zrobił/a z 20 mln wygranymi w Lotto? [SONDA]
We wtorkowy (18.10) wieczór została rozbita kumulacja w Lotto, która rosła od blisko miesiąca. „Szóstka” o wartości 20 432 002,50 zł padła w Kętach.


Nie wnikając w to, kto wygrał te pieniądze, zapytaliśmy mieszkańców Kęt co zrobili by z taką sumą na swoim koncie.

Pamiętajmy, że od wygranej należy zapłacić zryczałtowany 10% podatek (Zwolnienie z konieczności zapłaty podatku od wygranej dotyczy wygranych do kwoty 2280 złotych- we wszelkich losowych grach liczbowych i loteriach pieniężnych.), ale kto by się przejmował kwotą 2 milionów złotych podatku, skoro na koncie pozostało jeszcze 18 „baniek”.

Co kęczanie zrobiliby z milionami w portfelu? Kupiliby nieruchomości? Pojechali na wycieczkę dookoła świata? A może spłacili część zadłużenia gminy?

Zobaczcie nasz materiał

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy