reklama
reklama

Autostopem przez Polskę. Jakie wrażenia?

MAGAZYN, Wiadomości, 20.06.2022 16:30, DK / WB
Poznajcie Olafa z Gdańska, który w poniedziałek (20.06) odwiedził nasz region
Autostopem przez Polskę. Jakie wrażenia?

W poniedziałek (20.06) ekipa mamNewsa.pl zatrzymała się na poboczu, aby zabrać autostopowicza. Okazał się nim Olaf z Gdańska, który po 10 godzinach dotarł aż do Krakowa.
Olaf wyruszył w podróż autostopem po Polsce, aby zdobyć kolejną ze sprawności harcerskich.

Podróżowanie autostopem, to świetny sposób na zwiedzanie. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jak twierdzi Olaf - jest to bezpieczna forma podróży w ramach rozsądku. Można poznać mnóstwo ciekawych ludzi a przy okazji zdobyć darmowy transport.

Celem Olafa był dojazd do Klasztoru Karmelitów Bosych w Wadowicach i służba podczas mszy św. A następnie powrót, ale jak twierdzi sam Olaf, nie wie jak będzie wyglądał powrót. Być może skusi się na kolejną wyprawę autostopem.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy