Andrychów w TVP2 i TVN24

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.01.2021 19:30, DK
W dwóch programach wspomniano o Andrychowie.
Andrychów w TVP2 i TVN24

W niedzielę (17.01) w teleturnieju Familiada emitowanym na antenie TVP2 pojawił się lokalny akcent. „Wymień miasto na literę A” - zabrzmiało pytanie. Okazuje się, że miast na literę „A” nie ma zbyt wielu.

Uczestnicy teleturnieju mieli sporą zagwozdkę i długo głowili się, aby wymienić chociaż 3 miasta. Okazało się, że Andrychów był na drugim miejscu, zaraz za słynnym Augustowem i głosowało na niego 29 ankietowanych.

Prowadzący program Karol Strasburger stwierdził, że Andrychów "jest znanym miastem", lecz nie wymienił z jakiego powodu.

Natomiast w środowym (20.01) wydaniu programu Szkło Kontaktowe na TVN24, jeden z widzów wysłał SMS o treści „Panowie, możecie pozdrowić Andrychów?”

Prowadzący Michał Kempa powiedział: Oczywiście, że mogę pozdrowić Andrychów

Wojciech Zimiński: Proszę pana w pierwszej kolejności, bo jest na „A”

Michał Kempa: Jak jechałem proszę pana z Targanic, na Czaniec a potem na Kęty i Kozy to zahaczyłem o Andrychów. Bardzo mile i fajnie spędziłem tam czas, zgubiłem się tam, szukałem drogi, znalazłem. Pozdrawiam Andrychów i krówki są bardzo dobre z Andrychowa, ale nie w sensie, że małe krowy tylko cukierki.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 22.01.2021 21:45

Karol pewnie nie chciał mówić jak stał w korku ?