reklama

Ruszyły gminne infolinie w sprawie dowozu do punktów szczepień przeciw Covid-19

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 22.01.2021 16:10, INFORMACJA PRASOWA
Jedna gmina, jeden numer telefonu.
Ruszyły gminne infolinie w sprawie dowozu do punktów szczepień przeciw Covid-19

W ramach kolejnego etapu przygotowań do realizacji „Narodowego Programu Szczepień” w gminach trwa organizacja specjalnego transportu, z którego będą mogły skorzystać osoby mające trudności z dotarciem do punktu szczepień. Informacje na ten temat dostępne są pod specjalnymi numerami telefonów wyznaczonymi w każdej gminie odrębnie.

Numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje i zgłaszać potrzeby dowozu osób niepełnosprawnych, starszych na szczepienia populacyjne, znajdują się na grafikach poniżej.

Poniżej numery kontaktowe w poszczególnych gminach. W większości przypadków są to numery do urzędów lub OPS-ów, więc dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędników.


źródło: Małopolski Urząd Wojewódzki

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy